Order the Razer DeathAdder V3 Pro Wireless - Faker edition at GameGear – your Belgian gaming specialist. Ultralight. Precision. Professional Gaming.. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| Algemeen | |
|---|---|
| Brand | Razer |
| Vendorcode | RZ01-04630400-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Chair Main Color | Rood, Rood |
| Beschikbaarheid | Niet op voorraad |
| Specificaties | |
|---|---|
| Batterijduur | 90 uur |
| Compatibele platforms | Windows / macOS |
| EAN | RZ01-04630400-R3M1 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| PC RGB | No |
| Mouse Connection | Draadloos |
| Aantal knoppen | 5 |
| Mouse Bluetooth | No |
| Mouse Resolution | 30000 |
| Mouse Ergonomics | Rechtshandigen |
| Mouse Sensor Type | Razer Focus Pro 30K |
| Weight (gram) | 63 g |
| Game | League of Legends |