Order the Razer Cobra Pro - Wireless Muis at GameGear – your Belgian gaming specialist. Ultralight. Wireless. Unmatched Precision.. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| All | |
|---|---|
| Chair Main Color | Zwart |
| Mouse | |
|---|---|
| Brand | Razer |
| Vendorcode | RZ01-04660100-R3G1 |
| Batterijduur | 100 uur |
| Compatibele platforms | Windows / Mac |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 8886419334125 |
| Mouse Color | Zwart |
| PC RGB | Yes |
| Mouse Resolution | 30000 |
| Mouse Ergonomics | Rechtshandigen |
| Mouse Sensor Type | Razer Focus Pro 30K |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Mouse Weight (gram) | 77 g |
| Mouse Connection | Draadloos, kan wired |
| Aantal knoppen | 10 |
| Mouse Bluetooth | Yes |