Order the Gamegear R5-5060 Core Game PC at GameGear – your Belgian gaming specialist. Silent power for gamers and creators. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| All | |
|---|---|
| Brand | Gamegear |
| Garantie | 2 jaar |
| PreBuilt Game PC | |
|---|---|
| Processorfabrikant | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Graphics card | Nvidia RTX 5060 |
| Motherboard Chipset | B650 Gaming Wifi |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 5200Mhz |
| Totale Opslagruimte | 1000 GB |
| CPU Cooling | Air Cooler |
| Power Supply (PSU) | 750W Gold |
| Wifi | WiFi 6E |
| PC Case | Fractal Design POP |
| PC RGB | No |