Order the Gamegear R5-5070 Gold Game Pc at GameGear – your Belgian gaming specialist. Raw power, cool precision, next-gen gaming. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| All | |
|---|---|
| Brand | Gamegear |
| Garantie | 2 jaar |
| PreBuilt Game PC | |
|---|---|
| Processorfabrikant | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9600X |
| Graphics card | Nvidia RTX 5070 12GB |
| Motherboard Chipset | B650 Gaming Wifi |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 6000Mhz |
| Totale Opslagruimte | 2000 GB |
| Wifi | WiFi 6E |
| CPU Cooling | AIO Liquid Cooler |
| Power Supply (PSU) | 850W Gold |
| PC Case | Deepcool CC560 |
| PC RGB | Yes |
Alternative Products
These other products might interest you