Order the Razer BlackWidow V4 X Pokémon Edition at GameGear – your Belgian gaming specialist. Game like a trainer. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| Algemeen | |
|---|---|
| Brand | Razer |
| Vendorcode | RZ03-04704200-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Chair Main Color | Divers |
| Specificaties | |
|---|---|
| EAN | 8887910072943 |
| Aansluiting | USB-A |
| Weight (gram) | 1136 g |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Toetsenbordindeling | ANSI |
| Switches | Razer Green (Clicky) |
| Toetsenbordformaat | Full-size |
| PC RGB | Yes |
| Hot Swappable | No |
| Kabellengte | 2.1 m |
| Toetsenbordtaal | US |









