Order the Razer Pro Click - Sans Fil at GameGear – your Belgian gaming specialist. Ergonomic Productivity for Professionals. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| All | |
|---|---|
| Chair Main Color | Wit |
| Mouse | |
|---|---|
| Brand | Razer |
| Vendorcode | RZ01-02990100-R3M1 |
| Batterijduur | 400 uur |
| Compatibele platforms | Windows / macOS / Android |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 8886419332657 |
| Aantal knoppen | 8 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| PC RGB | No |
| Kabellengte | 1.8 m |
| Mouse Color | Wit |
| Mouse Bluetooth | Yes |
| Mouse Resolution | 16000 |
| Mouse Ergonomics | Rechtshandigen |
| Mouse Sensor Type | Razer 5G Advanced Optical |
| Mouse Weight (gram) | 106 g |
| Mouse Connection | Bedraad & Draadloos |