Order the Razer Viper V2 Pro - Wireless Gaming Muis at GameGear – your Belgian gaming specialist. Ultralight. Ultafast. Ultraprecise.. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| All | |
|---|---|
| Chair Main Color | Zwart |
| Mouse | |
|---|---|
| Brand | Razer |
| Vendorcode | RZ01-04390100-R3G1 |
| Batterijduur | 90 uur |
| Compatibele platforms | Windows / Mac |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 8886419333869 |
| Mouse Color | Zwart |
| Aantal knoppen | 5 |
| Mouse Bluetooth | No |
| Mouse Resolution | 30000 |
| Mouse Ergonomics | Rechtshandigen |
| Mouse Sensor Type | Razer Focus Pro 30K |
| Mouse Weight (gram) | 58 g |
| Mouse Connection | Draadloos, kan wired |
| Polling Rate | 4000 Hz |
| PC RGB | No |