Order the BenQ Zowie EC1-B Divina Roze at GameGear – your Belgian gaming specialist. Professional gaming performance in pink. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| All | |
|---|---|
| Chair Main Color | Roze |
| Mouse | |
|---|---|
| Brand | Zowie |
| Compatibele platforms | Windows |
| Garantie | 1 jaar |
| EAN | 4718755077777 |
| Aantal knoppen | 5 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| PC RGB | No |
| Kabellengte | 2.0 m |
| Mouse Color | Roze |
| Mouse Bluetooth | No |
| Mouse Resolution | 3200 |
| Mouse Ergonomics | Rechtshandigen |
| Mouse Sensor Type | PixArt PMW-3360 |
| Mouse Weight (gram) | 97 g |
| Mouse Connection | Bedraad |