Bestel de ASTRO Gaming A40 TR + MixAmp M80 XB1 GEN3 bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Pro gaming audio voor Xbox One gamers. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Astro |
| Vendorcode | 939-001769 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | Xbox / PC |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | Stereo |
| Driver grootte | 40mm |
| Noise Cancelling | Nee |
| Aansluiting | 3.5mm + USB-A |
| Type klankkast | Open |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Frequentiebereik | 20-20.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 369 g |
| Kabellengte | 1.0 m |