Bestel de ASTRO A50 (Gen 5) Wit bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Hoogwaardig draadloos gaming headset voor meeslepend geluid en heldere communicatie. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Astro |
| Vendorcode | 939-002229 |
| Platform | PC / PlayStation / Xbox / Switch |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Wit |
| Specificaties | |
|---|---|
| Verbindingstype | Wireless |
| Batterijduur | 24 u |
| EAN | 097855199621 |
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | 7.1 Surround |
| Driver grootte | 40mm |
| Noise Cancelling | Nee |
| Aansluiting | Wireless 2.4GHz + Bluetooth |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Bluetooth | Yes |
| Sound Platform | Xbox / PC / PS5 / Nintendo Switch |
| Sound Type | Headset |
| Samplefrequentie | 48 kHz |
| Frequentiebereik | 20-20.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 363 g |
| RGB Verlichting | Nee |
| Alle | |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |











