Bestel de Gamegear R5-5060 Core Game PC bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Stille power voor gamers en creators. Snelle levering in België.
Specificaties
| Alle | |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| PreBuilt Game PC | |
|---|---|
| Processorfabrikant | AMD |
| CPU-type | Ryzen 5 7600X |
| Grafische Kaart | Nvidia RTX 5060 |
| Moederbord Chipset | B650 Gaming Wifi |
| Werkgeheugen | 32 GB DDR5 5200Mhz |
| Totale Opslagruimte | 1000 GB |
| CPU Koeler | Luchtkoeler |
| Voeding | 750W Gold |
| Wifi | WiFi 6E |
| Behuizing | Fractal Design POP |
| Muizen | |
|---|---|
| Fabrikant | Gamegear |
| RGB Verlichting | Nee |