Bestel de Gamegear R5-5070 Gold Game Pc bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Pure kracht, koele precisie, next-gen gaming. Snelle levering in België.
Specificaties
| Alle | |
|---|---|
| Fabrikant | Gamegear |
| Garantie | 2 jaar |
| PreBuilt Game PC | |
|---|---|
| Processorfabrikant | AMD |
| CPU-type | Ryzen 5 9600X |
| Grafische Kaart | Nvidia RTX 5070 12GB |
| Moederbord Chipset | B650 Gaming Wifi |
| Werkgeheugen | 32 GB DDR5 6000Mhz |
| Totale Opslagruimte | 2000 GB |
| Wifi | WiFi 6E |
| CPU Koeler | AIO Waterkoeler |
| Voeding | 850W Gold |
| Behuizing | Deepcool CC560 |
| RGB Verlichting | Ja |
Alternatieve producten
Deze andere producten kunnen je interesseren