Bestel de HyperX Cloud Alpha Wireless - Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Draadloos gamen tot 300 uur lang. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | HyperX |
| Vendorcode | 4P5D4AA |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC / PlayStation |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Batterijduur | 300 u |
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | Stereo |
| Driver grootte | 50mm |
| Noise Cancelling | Ja |
| Aansluiting | Wireless 2.4GHz |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Draadloos |
| Frequentiebereik | 15-21.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 322 g |