Bestel de Logitech G PRO X Gaming Headset League of Legends Edition bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Professioneel geluid voor competitieve League of Legends gamers. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Logitech |
| Vendorcode | 981-001105 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC |
| Beschikbaarheid | Niet op voorraad |
| Kleur | Blauw |
| Specificaties | |
|---|---|
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | 7.1 Surround |
| Driver grootte | 50mm |
| Noise Cancelling | Ja |
| Aansluiting | USB-A + 3.5mm |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Frequentiebereik | 20-20.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 320 g |
| Kabellengte | 2.0 m |
| Game | League of Legends |









