Bestel de ASTRO Gaming A30 Zwart - Bedraad, Bluetooth en draadloos RF met 3.5mm bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Professionele gaming headset met meervoudige connectiviteit. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Astro |
| Vendorcode | 939-002001 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC / PlayStation / Xbox / Switch |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Batterijduur | 27 u |
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | Stereo |
| Driver grootte | 40mm |
| Noise Cancelling | Nee |
| Aansluiting | Wireless 2.4GHz + Bluetooth + 3.5mm |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Bedraad & Draadloos |
| Frequentiebereik | 20-20.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 342 g |
| Kabellengte | 1.5 m |