Bestel de Fachixy fc-100 - 2,4 G draadloze gaming headset bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Draadloos gaming geluid op nieuw niveau. Snelle levering in Belgie.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Fachixy |
| Vendorcode | FC100 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC / PlayStation / Switch |
| Beschikbaarheid | Niet op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Batterijduur | 50 u |
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | Stereo |
| Driver grootte | 50mm |
| Noise Cancelling | Nee |
| Aansluiting | Wireless 2.4GHz + Bluetooth |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Draadloos |
| Frequentiebereik | 20-20.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 299 g |



