Bestel de Cooler Master MH650 USB Over Ear Headset bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Premium geluid, RGB-comfort voor elke gamer. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Cooler master |
| Vendorcode | MH-650 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC / PlayStation |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | 7.1 Surround |
| Driver grootte | 50mm |
| Noise Cancelling | Nee |
| Aansluiting | USB-A |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Frequentiebereik | 20-20.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 282 g |
| Kabellengte | 2.2 m |
| Alle | |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |