Bestel de Cooler Master MH670 Wireless 7.1 Virtual Surround Sound Gaming Headset bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Draadloos 7.1 surround voor ultimate gaming. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Cooler master |
| Vendorcode | MH-670 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | Universeel |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Batterijduur | 25 u |
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | 7.1 Surround |
| Driver grootte | 50mm |
| Noise Cancelling | Nee |
| Aansluiting | Wireless 2.4GHz + USB-C + 3.5mm |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Bedraad & Draadloos |
| Frequentiebereik | 15-20.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 347 g |