Bestel de HyperX Cloud III - Wired for PC, PlayStation and Switch - USB & 3.5mm Jack bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Ultiem comfort en kristalhelder geluid voor elke gamer. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | HyperX |
| Vendorcode | 727A9AA |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC / PlayStation / Switch |
| Beschikbaarheid | Niet op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | Stereo |
| Driver grootte | 53mm |
| Noise Cancelling | Ja |
| Aansluiting | USB-A + USB-C + 3.5mm |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Frequentiebereik | 10-21.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 308 g |
| Kabellengte | 1.2 m |