Bestel de HyperX Cloud III Wireless Zwart/Rood - Draadloos RF met USB - Switch, PC, PlayStation 5 bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Draadloos gamen op competitief niveau. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | HyperX |
| Vendorcode | 77Z45AA |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC / PlayStation / Switch |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Batterijduur | 120 u |
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | Stereo |
| Driver grootte | 53mm |
| Noise Cancelling | Ja |
| Aansluiting | Wireless 2.4GHz |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Draadloos |
| Frequentiebereik | 10-21.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 330 g |