Bestel de Logitech G PRO X 2 Lightspeed Zwart - Bedraad, Bluetooth en draadloos RF met USB en 3.5mm bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Professionele gaming headset voor esports kampioenen. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Logitech |
| Vendorcode | 981-001261 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC / PlayStation / Switch |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Batterijduur | 50 u |
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | 7.1 Surround |
| Driver grootte | 50mm |
| Noise Cancelling | Ja |
| Aansluiting | Wireless 2.4GHz + Bluetooth + 3.5mm |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Bedraad & Draadloos |
| Frequentiebereik | 20-20.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 345 g |
| Kabellengte | 1.8 m |