Bestel de Patriot Viper V380 - High Definition 7.1 Virtual Surround - RGB bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Immersieve 7.1 surround met RGB customization. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Patriot memory |
| Vendorcode | PV3807UMXEK |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | 7.1 Surround |
| Driver grootte | 53mm |
| Noise Cancelling | Nee |
| Aansluiting | USB-A |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Frequentiebereik | 20-20.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 310 g |
| Kabellengte | 2.2 m |