Bestel de Steelseries Arctis Nova 5 Wireless - Switch, PC, PS4&5 bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Ultimate gaming audio, 60 uur batterij. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Steelseries |
| Vendorcode | 61670 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC / PlayStation / Switch |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Zwart |
| Specificaties | |
|---|---|
| Batterijduur | 60 u |
| Microfoon | Ja |
| Surround Sound | Stereo |
| Driver grootte | 40mm |
| Noise Cancelling | Nee |
| Aansluiting | Wireless 2.4GHz + Bluetooth |
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Verbindingstype | Draadloos |
| Frequentiebereik | 20-22.000 Hz |
| Gewicht (gram) | 265 g |
| Alle | |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |