Bestel de BenQ Zowie EC1-B Divina Roze bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Professionele gaming performance in roze. Snelle levering in België.
Specificaties
| Alle | |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Muizen | |
|---|---|
| Fabrikant | Zowie |
| Compatibele platforms | Windows |
| Garantie | 1 jaar |
| EAN | 4718755077777 |
| Aantal knoppen | 5 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB Verlichting | Nee |
| Kabellengte | 2.0 m |
| Muiskleur | Roze |
| Muis Bluetooth | Nee |
| Muisresolutie | 3200 |
| Muisergonomie | Rechtshandigen |
| Muissensortype | PixArt PMW-3360 |
| Muisgewicht (gram) | 97 g |
| Muisverbinding | Bedraad |