Bestel de Logitech G502 HERO bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Pro gaming muis met 16K DPI en RGB. Snelle levering in België.
Specificaties
| Alle | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Muizen | |
|---|---|
| Fabrikant | Logitech |
| Vendorcode | 910-005471 |
| Compatibele platforms | Windows / Mac / Linux |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 5099206059167 |
| Muisgewicht (gram) | 121 g |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB Verlichting | Ja |
| Kabellengte | 2.1 m |
| Muiskleur | Zwart |
| Muisverbinding | Bedraad |
| Aantal knoppen | 11 |
| Muis Bluetooth | Nee |
| Muisresolutie | 25600 |
| Muisergonomie | Rechtshandigen |
| Muissensortype | HERO 25K |