Bestel de Razer Pro Click - Sans Fil bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Ergonomische Productiviteit voor Professionals. Snelle levering in België.
Specificaties
| Alle | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Muizen | |
|---|---|
| Fabrikant | Razer |
| Vendorcode | RZ01-02990100-R3M1 |
| Batterijduur | 400 uur |
| Compatibele platforms | Windows / macOS / Android |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 8886419332657 |
| Aantal knoppen | 8 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB Verlichting | Nee |
| Kabellengte | 1.8 m |
| Muiskleur | Wit |
| Muis Bluetooth | Ja |
| Muisresolutie | 16000 |
| Muisergonomie | Rechtshandigen |
| Muissensortype | Razer 5G Advanced Optical |
| Muisgewicht (gram) | 106 g |
| Muisverbinding | Bedraad & Draadloos |