Bestel de Razer DeathAdder V3 Pro Wireless - Faker edition bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Ultralicht. Precisie. Professionele Gaming.. Snelle levering in België.
Specificaties
| Alle | |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Game | League of Legends |
| Muizen | |
|---|---|
| Fabrikant | Razer |
| Vendorcode | RZ01-04630400-R3M1 |
| Batterijduur | 90 uur |
| Compatibele platforms | Windows / macOS |
| Garantie | 2 jaar |
| Muiskleur | Rood |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB Verlichting | Nee |
| Muisverbinding | Draadloos |
| Aantal knoppen | 5 |
| Muis Bluetooth | Nee |
| Muisresolutie | 30000 |
| Muisergonomie | Rechtshandigen |
| Muissensortype | Razer Focus Pro 30K |
| Muisgewicht (gram) | 63 g |