Bestel de Razer Viper V2 Pro - Wireless Gaming Muis bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Ultralicht. Ultrasnel. Ultraprecies.. Snelle levering in België.
Specificaties
| Alle | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Muizen | |
|---|---|
| Fabrikant | Razer |
| Vendorcode | RZ01-04390100-R3G1 |
| Batterijduur | 90 uur |
| Compatibele platforms | Windows / Mac |
| Garantie | 2 jaar |
| EAN | 8886419333869 |
| Muiskleur | Zwart |
| Aantal knoppen | 5 |
| Muis Bluetooth | Nee |
| Muisresolutie | 30000 |
| Muisergonomie | Rechtshandigen |
| Muissensortype | Razer Focus Pro 30K |
| Muisgewicht (gram) | 58 g |
| Muisverbinding | Draadloos, kan wired |
| Polling Rate | 4000 Hz |
| RGB Verlichting | Nee |