Bestel de Razer BlackWidow V4 X Pokémon Edition bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Game als een trainer. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Razer |
| Vendorcode | RZ03-04704200-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Divers |
| Specificaties | |
|---|---|
| EAN | 8887910072943 |
| Aansluiting | USB-A |
| Gewicht (gram) | 1136 g |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Toetsenbordindeling | ANSI |
| Switches | Razer Green (Clicky) |
| Toetsenbordformaat | Full-size |
| RGB Verlichting | Ja |
| Hot Swappable | Nee |
| Kabellengte | 2.1 m |
| Toetsenbordtaal | US |









