Order the Razer Viper V2 Pro - PUBG: BATTLEGROUNDS Edition at GameGear - your Belgian gaming specialist. Ultra-light wireless PUBG edition with 30,000 DPI Focus Pro sensor, 58 g weight and exclusive Razer Hat in-game item. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| Algemeen | |
|---|---|
| Brand | Razer |
| Vendorcode | RZ01-04390600-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Chair Main Color | Divers |
| Specificaties | |
|---|---|
| Game | PUBG: BATTLEGROUNDS |
| Mouse Connection Type | Wireless, kan bedraad |
| Aantal knoppen | 5 |
| Mouse Bluetooth | No |
| Mouse Resolution | 30000 |
| Mouse Ergonomics | Rechtshandigen |
| Mouse Sensor Type | Razer Focus Pro 30K |
| Weight (gram) | 58 gram |
| Mouse Connection | Draadloos, kan wired |
| Polling Rate | 4000 Hz |
| PC RGB | No |
| Kabellengte | 1.8 m |