Bestel de Razer Viper V2 Pro - PUBG: BATTLEGROUNDS Edition bij GameGear - jouw Belgische gaming specialist. Ultralichte draadloze PUBG-editie met 30.000 DPI Focus Pro sensor, 58 g gewicht en exclusief Razer Hat in-game item. Snelle levering in Belgie.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Razer |
| Vendorcode | RZ01-04390600-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Divers |
| Specificaties | |
|---|---|
| Game | PUBG: BATTLEGROUNDS |
| Verbindingstype | Wireless, kan bedraad |
| Aantal knoppen | 5 |
| Muis Bluetooth | Nee |
| Muisresolutie | 30000 |
| Muisergonomie | Rechtshandigen |
| Muissensortype | Razer Focus Pro 30K |
| Gewicht (gram) | 58 gram |
| Muisverbinding | Draadloos, kan wired |
| Polling Rate | 4000 Hz |
| RGB Verlichting | Nee |
| Kabellengte | 1.8 m |