Order the Razer Viper V3 Pro - Counter-Strike 2 Edition at GameGear - your Belgian gaming specialist. Ultra-light wireless CS2 esports mouse with 35K sensor, 8000 Hz polling and 54 g weight. Fast delivery in Belgium.
Specifications
| Algemeen | |
|---|---|
| Brand | Razer |
| Vendorcode | RZ01-05120800-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Chair Main Color | Divers |
| Specificaties | |
|---|---|
| Game | Counter-Strike |
| Bluetooth | No |
| Mouse Connection Type | Wireless, kan bedraad |
| Aantal knoppen | 6 |
| Mouse Bluetooth | No |
| Mouse Resolution | 35000 |
| Mouse Ergonomics | Ambidexter |
| Mouse Sensor Type | Razer Focus Pro 35K |
| Weight (gram) | 54 gram |
| Mouse Connection | Draadloos (USB aansluiting mogelijk) |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| PC RGB | No |
| Kabellengte | 1.9 m |