Bestel de Razer Viper V3 Pro - Counter-Strike 2 Edition bij GameGear - jouw Belgische gaming specialist. Ultralichte draadloze CS2 esportsmuis met 35K sensor, 8000 Hz polling en 54 g gewicht. Snelle levering in Belgie.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Razer |
| Vendorcode | RZ01-05120800-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Platform | PC |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Kleur | Divers |
| Specificaties | |
|---|---|
| Game | Counter-Strike |
| Bluetooth | No |
| Verbindingstype | Wireless, kan bedraad |
| Aantal knoppen | 6 |
| Muis Bluetooth | Nee |
| Muisresolutie | 35000 |
| Muisergonomie | Ambidexter |
| Muissensortype | Razer Focus Pro 35K |
| Gewicht (gram) | 54 gram |
| Muisverbinding | Draadloos (USB aansluiting mogelijk) |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| RGB Verlichting | Nee |
| Kabellengte | 1.9 m |