Liever een PC op maat?
Vraag vrijblijvend je gratis prijsofferte aan voor een custom build op maat van jouw budget, games en wensen.
Bestel de Gamegear R5-5060 Essential+ Silent Game Pc bij GameGear - jouw Belgische gaming specialist. Snel geleverd, professioneel gebouwd. Snelle levering in Belgie.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Gamegear |
| Kleur | Zwart |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Specificaties | |
|---|---|
| Processorfabrikant | AMD |
| CPU-type | Ryzen 5 7600x |
| CPU Koeler | Luchtkoeler |
| Werkgeheugen | 32 GB DDR5 5200Mhz |
| Moederbord Chipset | B650 Gaming Wifi Moederbord |
| Totale Opslagruimte | 1000 GB |
| Voeding | 750W Gold |
| Behuizing | Fractal Design Pop Silent |
| Wifi | WiFi 6E |
| RGB Verlichting | Nee |
| Alle | |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Andere | |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro, Geen OS |
| Extra opslag | Geen extra opslag, 1TB NVMe SSD, 2TB NVMe SSD |
| Nvidia Grafische Kaart | Nvidia RTX 5060 12GB |







