Liever een PC op maat?
Vraag vrijblijvend je gratis prijsofferte aan voor een custom build op maat van jouw budget, games en wensen.
Bestel de Gamegear R9-5080 Diamond Game Pc bij GameGear - jouw Belgische gaming specialist. Snel geleverd, professioneel gebouwd. Snelle levering in Belgie.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Gamegear |
| Kleur | Zwart |
| Beschikbaarheid | 2-5 werkdagen |
| Specificaties | |
|---|---|
| Processorfabrikant | AMD |
| CPU-type | Ryzen 9 9950X |
| CPU Koeler | Luchtkoeler |
| Werkgeheugen | 64 GB DDR5 6000Mhz |
| Moederbord Chipset | X870 Gaming Wifi Moederbord |
| Totale Opslagruimte | 2000 GB |
| Voeding | 1000W Gold |
| Behuizing | Fractal Design North Momentum |
| Wifi | WiFi 6E |
| RGB Verlichting | Nee |
| Alle | |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Andere | |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro, Geen OS |
| Extra opslag | Geen extra opslag, 1TB NVMe SSD, 2TB NVMe SSD |
| Nvidia Grafische Kaart | Nvidia RTX 5080 16GB |





