Bestel de Razer DeathAdder V3 Pro Wireless - Faker edition bij GameGear – jouw Belgische gaming specialist. Ultralicht. Precisie. Professionele Gaming.. Snelle levering in België.
Specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Fabrikant | Razer |
| Vendorcode | RZ01-04630400-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Beschikbaarheid | Niet op voorraad |
| Kleur | Rood, Rood |
| Specificaties | |
|---|---|
| Batterijduur | 90 uur |
| Compatibele platforms | Windows / macOS |
| EAN | RZ01-04630400-R3M1 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB Verlichting | Nee |
| Muisverbinding | Draadloos |
| Aantal knoppen | 5 |
| Muis Bluetooth | Nee |
| Muisresolutie | 30000 |
| Muisergonomie | Rechtshandigen |
| Muissensortype | Razer Focus Pro 30K |
| Gewicht (gram) | 63 g |
| Game | League of Legends |